Aile Arasındaki Geçimsizlikler İçin

Aile Arasındaki Geçimsizlikler İçin

Aile arasında olan geçimsizliklerin kalkması için, yıkılan yuvaların düzelmesi için aşağıda gelen mübarek ayet miskianber mürekkebi ile yazılır ve ayetin sonunda geçimsiz olan aile fertlerinin isimleri ilave edildikten sonra temiz bir suya koyulur ve suyun üzerine bin defa yine aynı ayet okunarak nefes edilirse ailedeki anlaşmazlık ve tartışmalar kalkar ve yerini muhabbet, hürmet, sevgi ve saygıya bırakır.

Kul in küntüm tühibbünellah Fettebiuni yuhbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahiym.

Aile Arasındaki Geçimsizlikler İçin

Etkili Muhabbet Duası Nasıl Edilir ?

Etkili bir muhabbet duası okumak için salih bir niyet ile güzelce abdest alınır. Eller semaya kalkar ve sadece saf ve temiz duygular düşünülür. Bir çok şeyin adabı olduğu gibi dua etmenin de bir üslubu elbette bulunur. Edilen duaların kabul edilmeyecek düşüncesi olmamalı niyet temiz ve düşünce olumlu kılınması gerekmektedir. Hadisi Şerifte buyurduğu gibi kabul olmasa bile sevabı büyüktür. Fakat duâlarımızın kabul olup olmaması, Cenâb-ı Allah’ın hikmeti ile ilgili bir meseledir. Kulun, -duâ sevabından mahrum edilmemek kaydıyla- duâsı Cenâb-ı Allah’ın hikmetine uygun düşmüşse kabul edilir, uygun düşmemişse kabul edilmez. Kabul edilmediğinde kul duâ sevabından mahrum edilmiş olmuyor. Kul sevabını alır. Fakat duâsı kabul edilmemiştir. Çünkü hayırlısı böyledir. Kul duâ eder; ama hayırlısının ne olduğunu bilemez.

Bunun yanı sıra Muhabbet Duası için çalışmalar yapan hocalar da bulunur. Dua bizler için en hayırlısı ne yazık ki Muhabbet Büyüsü yapan bazı medyum hocalara da rast geliriz. Bizim için en doğru yol dua yolunda ayrılmamaktır. Selam ve dua ile kalınız..

Bir önceki yazımız olan Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin başlıklı makalemizde Evi Terkeden Kocayı Geri Getirmek İçin ve Giden Kocayı Geri Getirme Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hits: 7

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.