Aşk Duası

Aşk Duası

Sevdiğiniz kişinin size güzel duygular hissetmesini istiyorsanız, en etkili aşk duaları araştırmasını yapabilirsiniz. Çok sevdiğiniz ya da hoşlandığınız birine aşk duası edebilirsiniz.Bu konuda araştırmalarınıza devam ederek, aşk konusunda ki beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak medyum hocamızla iletişime geçerek aşk duanızı yaptırabilirsiniz. Hocamıza iletişim numarasından ulaşıp, aşk duası yaptırmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Sizler için en etkili aşk duasını bulacak medyum hocamız, hemen kuvvetli bir aşk duasını sizlere sunacaktır. Aşk duası genellikle sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edip, sürekli sizinle ilgilenmesi için yapılmaktadır.

Aşk duası ile sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişiyi kendinize etkili bir biçimde bağlayabilirsiniz. Aşk duası basit olarak görülse de aslında gerçekleştirilmesi zor bir dua çeşididir. Bu nedenle bir medyum hocadan yardım alınması gereklidir. Bu işi gerçekten iyi bir şekilde gerçekleştiren hoca bulabilirseniz, aşk duanız kabul olacak ve kısa sürede etkisini gösterecektir. Aşk duasını medyum hocamız tarafından güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz. Medyum hocamızla yapacağınız görüşmeler kesinlikle gizli kalacaktır. Aşk duaları da yine belirlenen niyete göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle medyumunuzla görüşürken, açık bir şekilde niyetinizi belli etmeniz gerekmektedir. Doğum bilgileriniz ve gerekli malzemelerin tamamlanması gerekmektedir. Bu sayede aşk duanız kabul olacak ve gerçekleşecektir.

Aşk Duası
Aşk Duası

Aşk Duası Nasıl Edilir ?

Bu kadar aşk duası konuşmanın sonrasında herkesin aklında tek bir soru canlandığının farkındayız. Aşk duası nasıl edilir? Aşk duası medyum hocanızın sizlerin niyetine göre belirlediği dualarla yapılmaktadır. Bu nedenle internette görülen her dua ile aşk duası gerçekleşmez. Aşık etme duaları, karmaşık ve dua etme sırasında birbirinden farklı yöntemlerden oluşturulmaktadır. Bu nedenle medyum hocanızın bu konuda ilim sahibi biri olması gerekmektedir. İlim sahibi medyum hocalardan gerekli tavsiyeleri alarak, aşk duanızı daha kuvvetli hale getirebilirsiniz. Medyum hocalara göre aşk duaları genellikle farz namazları sırasında secdeden kalkmadan yapılması gerekmektedir. Bu sayede yaptırdığınız aşk duası daha etkili ve kalıcı olacaktır. Aşk büyülerinin aksine aşk duaları daha az zararlı ve sağlıklı bir hayat sürmenize neden olmaktadır. Gerçekten etkili bir aşk duası yaptırmak istiyorsanız, hemen şimdi medyum hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Duası Çeşitleri

Aşk duaları, kişilerin niyetlerine göre farlılık gösterebilmektedir. Bu nedenle birden fazla aşk duası çeşidi var diyebiliriz. Farklı çeşitlerin yanı sıra aralarında en etkili olarak gözüken Anında Tutan Aşk duası, sevdiklerinizle aranızda ki bağı daha çok kuvvetlendirecektir. Aşk dualarınızı yaptırırken, seçtiğiniz medyum hocanıza açık olmanız gerekmektedir. Peki gündemde olan kuvvetli aşk duaları nelerdir? Bu kuvvetli aşk dualarından birkaçı şu şekildedir;

 • Sevdiğim erkeğe yönelik aşk duası: sevdiğiniz erkeğin size karşı derin duygular mı beslemesini istiyorsunuz? Sevdiğiniz erkeğe yönelik aşk duası ile duayı yaptırdığınız erkeği kendinize etkili bir şekilde aşık edebilirsiniz.
 • Kocamı aşık etmek için aşk duası: Kocanızın size, sizin ona hissettiğiniz gibi hisler barındırmadığını mı düşünüyorsunuz? Kocanıza yönelik aşk duası ile kocanızı kendinize tekrardan aşık edebilirsiniz.
 • Anında tutan aşk duası: Kısa sürede hoşlandığınız kişiyi ya da sevgilinizi kendinize aşık mı etmek istiyorsunuz? O zaman anında tutan aşk duası ile aşk duası sürecinizi hızlandırın ve karşı tarafı hemen etkileyin.
 • Çok güçlü aşk duası: Çok güçlü aşk duası yaptırarak, en etkili şekilde karşı taraftan dönüt alabilirsiniz. Hem hızlı hem de etkili bir aşk duası çeşidi olarak bilinmektedir.

Aşk Duası Yapmak Günah Sayılır mı ?

Pek çok kişi bu duayı yaptırsa da günah olup, olmadığını bilmemektedir. Bunun araştırmaları uzun süre boyunca devam etmektedir. Peki net bir cevap söz konusu mudur? Aşk duası, dua olarak görüldüğü için manevi çalışmaların sadece dua amaçlı olmasıyla İslam kurallarına uygundur. Bunun yanı sıra bu durum büyüye yönelik bir çalışma olarak görülürse günah olarak sayılmaktadır.

Resimle Aşk Duası

Aşk Duası Etkili midir?

Eğer işini bilen bir medyum tarafından yapılırsa aşk duası kesinlikle etkili olmaktadır. Etkili bir aşk duası yaptırmak istiyorsanız, medyum hocamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede aşk hayatınız olumlu sonuçlarla yön bulacak, yeni hayatınız mutlulukla neşe saçacaktır.

Bismillahirrahmanirrahim.

Allahüme ya Alimü ya azimü ya Rahmanü ya Rahimü ya Kadduru ente rabbi ve ilmike hasbi feni`mer rabbü rabbi ve ni`mel hasbü hasbi tensuru men teşaü ve inneke entel azizür rahimi,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve es`elükel azameti fil harekatı vessekanati vel kelimati vel iradati vel`hatarati minneş şeküri kane vezzununi vel evhami zülzilü zilzalen şediden,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve iz yekulül münafikune vellezine fi kulubihim meradün ma vaedenellahü ve resuluhu illa gururen,

ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru veftah lena feinneke hayrul fatihin vağfir lena feinneke hayrul ğafirine.Verhamna feinneke hayrur rahmine.Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa vesahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem .Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve sehhır lena küllün fil bahri hüve leke fil ardi vessemai vel mülki vel meleküti külle şey in bimakesebet bi hakkı kaf ha ya ayn sad. Vensurna feinneke hayrun nasırine verzukna ve ente hayrur razikıyn.Ya kuddurü Ya kuddurü

Ya kuddurü ve heb lena rihan tayyiben kema hiye fi ilmıke venşur aleyna min hazaini rahmetike verhamna biha hamlil keramati meas selameti vel afiyeti fid dünya vel ahireti Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü Allahümme yessir lena umürena mear rahati likulübina ve eydina vesselameti ve kün lena haceten fi seferina ve halifete fi ehlina vatmün ala vücuhi a`daina vemsehühüm kulübün
Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü şahetil vücuhü lil`hayyil kayyümü.ve kad habe men hamele zulmen .Ta sin mim ha mim ayn sin kaf,meracel bahreyni yeltekıyani beynehüma berzehun la yebğıyani.Ha mim ,ha mim,ha mim, el emru ve caen nasru fe aleyna la yünsarun.Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddur.Bismillahirrahmanirrahim.Ha mim,tenzilül kitabi minallahil azizil alim.Ğafirüz zenbi ve kabilit tevbi şedidil ıkabi.Fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

Bismillahirrahmanirrahim.Yühıbbunehüm kehubillahi.Vellezine amenü eşeddü hubben, lillahi velev yerallezine zalemü iz yerav nel, azabe ennel kuvvete lillahi cemian.Ve ennellahe şedidül azabi.Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve ashabihi ecmaine Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru.Ya Ekramel ekramine,ve ya erhamer rahimine.Velhamdülillahi rabbil alemin.Amin.

En Etkili Aşk Duası

Bir önceki yazımız olan Sürekli Seni Düşünmesi İçin başlıklı makalemizde beni düşünmesi için dua, sevdiğimin beni düşünmesi için dua ve sevdiğin kişinin seni araması için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Hits: 4534

9 Yorum

 1. ersin varlok demiş ki:

  celb nasıl yaptıran var mı?

  12 Ekim 2020
  Yanıtla
 2. Ulve demiş ki:

  Allah razi olsn cok etkl olck bu dua inanyrm hergn yatsdan snra okncak sanrm

  13 Ekim 2020
  Yanıtla
 3. Sincanlı Galip demiş ki:

  Selamün aleyküm ersin kardeş. Aynen ben yaptırdım bilader. Daha önceleri başka medyumlara hocalar çok para kaptırdım ama yasin hocayı keşke de daha önce tanısaydım. gerçek bir hoca kendisi zaten doğru düzgün kimse de kalmamış kardeş insan zor güveniyor. Neler görüyoz duyuyoruz. Ama yasin hocayı tavsiye ederim. Benim celbim biiraz geç oldu okuma hatırlatması var normalde kardeşim. Bunu hatırlatmak gerekiyor. B en unuttum bir kaç defa sonra hocam dedi hatırlatma kur unutursan olmaz. Neyse olmadı zaten benim yüzümden. Sağolsun ikincisini yaptı aldım kullanmaya başladım hocamın dediği gibi ve 24 günde muradıma erdim ben kardeşim. Yani kısacası işin özü tavsiyemdir.. Eyvallah selametle..

  13 Ekim 2020
  Yanıtla
 4. aysegül demiş ki:

  şu korona bi bitsin hocamın elini bende öpecem 🙂

  14 Ekim 2020
  Yanıtla
 5. Ebru TUĞ demiş ki:

  Merhabalar, size aşk vefkini öneririm arkadaşlar. Ben çok kandırıldım daha önce o yüzden sonunda doğru kişiyi buldum yasin hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Aşk vefkim malesef virüs yüzünden kargo ile teslim aldım yoksa konyada görüşecektik inşallah şu hastalık bitsin elini öpmeye gideceğim zaten. Beyaz zarf içinde duam geldi kullanmaya başladım duasını da hocamın yazdığı gibi yaptım. İnanır mısınız hiç mesaj atmayan yazmayan adam 9 günde bana pişman olduğunu söyledi buluşmak istedi. Şuan 36ncı günüm devam ediyorum kullanmaya çok şükür önce Rabbimin sonra hocam sayesinde

  14 Ekim 2020
  Yanıtla
 6. Sibel-Adna demiş ki:

  Selam arkadaşlar ben 23 yaşındayım ankaradan yazıyorum. sevgilim beni terk etti ben ona çok aşığım ve onun dışında kimseyi istemiyorum arkadaşlarım bana bu numarayı verdi 05464843166 Yasin hocayı aradım çok uzunca konuştuktan sonra bana yanlış vaatler sunmadan dualar önerdi ve eski seviglimle aramız düzeldi tekrardan kounşamay başladık.

  21 Ekim 2020
  Yanıtla
 7. Nahime İnce demiş ki:

  İyi günler arkadaşlar,Ben 21 yıldır evliyim ve memnun değilim artık umursamaz ve sadece kahvehanede durup sabah 4 de eve geliyor Ben boşanmak istiyorum fakat üç çocuğum var ve onlar için boşanmak istemiyorum. Kocamla aynı yatakta iki yabancı gibiyisiz. Kocamı eve bağlamak için dua arıyordum yasin hocaya başvurdum ve üç günde etkisini gördüm ve kocamn artık normal saatlerde eve gelmeye başladı ALLAH razı olsun.

  22 Ekim 2020
  Yanıtla
 8. Tikombaç demiş ki:

  Arkadşlar şuan celb işleminden sonra kolye olarak boynumda taşıyorum 14 gunde geldi ve şimdi devamlı taşıyrum güvenebilirsiniz asla yalan söylemiyor hoca kargoyla gönderdi izmirdeyim.

  24 Ekim 2020
  Yanıtla
 9. NilGül demiş ki:

  Eğer erkek arkadaşınızdan ayrıldıysanız, yasin hocayla mutlaka iletişime geçin. Size hangi duann iyi olacağını ve etkisinin ne kadar olacağını söyler. Bende işlem yaptırdım celp 14 günde eşim eve geldi pişman olduğunu bir daha gitmek istemediğini söyledi bana kocam .

  24 Ekim 2020
  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.