Aşk ve Mutluluk Duası

Bu ayeti celilerden birisi Taha suresindedir sevgi, muhabbet, aşk ve aile geçimsizlikleriyle alakalıdır. Bu ayeti kerimeler mümkünse ceylan derisi üzerine yazılması halinde daha etkili olacağı muhakkaktır. Fakat biz normal kağıda yazarak uyguladığımızda da etkisini müşade ettik. Sonra bu vefkin etrafına azimetler yazılır ve hazırlanmış olan bu tablo nar çubuğuna asılır ve güzel kokan bir buhur yakılarak nar çubuğunda asılı olan bu tablonun üzerine yirmi bir defa okunup nefes edilir. Sonra bu tablo güzelce katlayıp su geçirmeyecek şekilde muhafazaya alındıktan sonra yanında taşırsın. Keza kelimesinin olduğu yerde kimin adı eklendiyse, seni sevmiş ve sana bağlanmış olur. Huzurlu mutlu bir aşk içinde yaşarsın.

İstediğin kişiyi kendine çekmek suretiyle onunla hayırlı bir yuva kurmak istiyorsan yedi gün canlı ve canlıdan çıkan şeylerden yememek suretiyle perhiz yap. Sonra üç gün oruç tut. Üç günün bitiminde yine perhizle aslibent, hasliban, ak günlük buhurlarından azar azar tüttürerek duayı sabah iki yüz elli ve akşemleyin yine iki yüz elli defa okumaya devam et. Fakat ne ile meşgul olduğunu ve ne için çalıştığını kimseye bildirme. Yedi günün bitiminde muradın hasıl olur. Sevdiğine kavuşursun aşk ve mutluluk başlar.

3 Yorum

 1. Serin-Eli demiş ki:

  Ben erkek arkadaşım için aşk vefki yaptırdım. Hiç bu kadar düşünememiştim olacağjı aşkından delirdi adeta. Çok farklı birisi oldu mutluyum sayenizde hocam:

  • Kamuransa demiş ki:

   Ben birkaç köy hocasına gittim kısmet açtırmak için ama hiç bişey olmadı. Birde burdan denemek istedim çünkü yaşım 40 oldu hala evlilikle ilgili hiç bişey yoktu. Hocamı aradım anlattım sağolsun yardımcı oldu. İşlem yaptık. Bugün 18. Gün ve buraya yazmak istedim bir nasip çıktı görüşmeye gelecekler.

   • Rabis demiş ki:

    Merhaba arkadaşlar ben Fransa’dan yazıyorum ismim Rabia. Bende hocama işlem yatırdım etkilerinden çok memnun kaldım o yüzden buraya yazmak istedim. Benim eşimle ciddi problemlerim vardı. Eşim evi terk edip gitti ve uzun süre ulaşamadım. Birde öğrendim ki Türkiye’ye gitmiş kafa dinlemek için gitti sanıyordum fakat orda bir kadın ile görüşüyormuş. Ben eşimden ayrılmak istemiyordum bunu yaptığı iin pişman olsun bana dönsün istiyordum. Hocamı internette gördüm aradım derdimi anlattım çok sağolsun hemen yardım etti işleme başladı hocam bugün 27. Gün eşim yalvarıyor beni affet diye tam olarak istediğm oldu pişman olarak bana döndü. Size minnet borcumu nasıl öderim bilemiyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.