Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

En etkili ayırma büyülerini araştırarak, sevmediğiniz kişilerin ilişkilerini kolayca bitirebilirsiniz. Ayırma büyüsü, bilinen en etkili ve eski büyülerden biri olmasıyla birlikte Kuran’da be bir benzer büyünün iki kişi arasında geçtiğini görmekteyiz. Ayırma büyüsü kara büyüler listesinde yer almaktadır. Bu nedenle çok tehlikeli bir büyüdür. Evde yapılması kesinlikle mümkün değildir. Ayırma büyüsünü evde yapmaya çalışırsanız kötü sonuçlara yol açabilmektedir.

Bu sebeple de kimin yaptırdığı, kime yaptırıldığı ve kime yapılacağı gibi konular bu büyüde önemli noktalardır. Her niyetinizi medyum hocanıza anlatmanız gerekmektedir. Genellikle arasında kuvvetli bir aşk bağı olan kişileri ayırmak için yapıldığı bilinen büyülerdir. Ayırma büyülerinden olan kuvvetli ayırma büyüsü, hem çok kuvvetli hem de çabuk sonuç alabileceğiniz ayırma büyüsü çeşididir. Bu sebeple herhangi bir bağlama büyüsü çeşidini yaptırdığınız zaman, yaptırdığınız çiftlerin birbirine karşı huzursuzluk durumu başlar.

Ayırma büyüsü yaptırıldıktan sonra bir süre sonra bu kişiler arasında meyilleri başkalarına kaydığı gibi, ortamlarında hakaretler ve kavgalar boy göstermeye başlar. Ayırma büyüsünün şiddetini en iyi şekilde büyüyü yaptırdığınız medyum hocanız belirlemektedir. Kafanızda belirli soruların oluştuğunun farkındayım. Ayırma büyüsü gerçek midir? Ayırma büyüsü nasıl yapılır? Ayırma büyüsü elbette ki gerçek ve yapılan bir büyüdür. Etkileri de büyünün çeşidine ve kuvvetine göre değişiklik göstermektedir. Kimisinde sadece aradaki aşk bitirilmektedir. Bu gibi durumlarda daha sakin ve net bir şekilde ayırma büyüsü yapılmaktadır. Bunun yanı sıra eşler arasında şiddetli geçimsizlik, birbirleriyle aynı ortamda bulunmak istememe ya da birbirlerini farklı hayvanlar olarak görmesi bağlama büyülerinin görülen etkilerinden birkaç tanesidir.

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ayırma büyüsü yapımı medyum hocalar tarafından uygulanan gerçekten güçlü ve bir çok farklı çeşidi bulunan büyü çeşididir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki ayırma büyüsü evde kesinlikle yapılmaması gereken bir büyü çeşididir. Bu nedenle internette gördüğünüz ayırma büyüsü yapılışlarına inanmamanız gerekmektedir. Bir kara büyünün yapılışı bu kadar basit değildir. Bir medyumla ayırma büyüsü hakkında konuştuktan sonra birkaç yapmanız gereken olgular vardır. Onlar sırasıyla şu şekildedir;

 • Ayırma büyüsü yapılırken medyum hocanıza açık olmanız gerekmektedir.
 • Hangi ayırma büyüsü yönteminin kullanılacağı seçilmesi gerekmektedir.
 • Ayırma büyüsü için gereken malzemelerin temin edilmesi gerekmektedir.
 • Ayırma büyünüze özel belli ritüelleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Bu süreç devam ederken güçlü olunması gerekmektedir.
 • Verilen tüm talimatların yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu sayede ayrılma büyünüz tutacaktır.

Çabuk Tutan Ayırma Büyüsü sayesinde sizlere kesin sonuçlu bir ayırma büyüsünü medyum hocamızla sunabiliriz. Medyum hocamız ayırma büyü yapılırken gerçekleşecek işlerimi sizler için en basit ve kolay hale getirecektir. Dilediğiniz ayırma büyüsünü dilediğiniz etkiyle medyum hocamıza yaptırabilirsiniz. Diğer medyum hocalarının yanı sıra bu işte tecrübeli olan hocamız sizleri hemen kesin sonuca ulaştıracaktır.

 

Ayırma Büyüsü Etkileri

Ayırma büyüsü her farklı çeşidi farklı etki gösterse de benzer ve keskin etkileri herkes tarafından görülmektedir. Ayırma büyüsü bir yönü ile de ilişkiyi kurtarmak ya da evliliği kurtarmak olarak da yapılabilmektedir. Özellikle ayırma büyüsü yapılan insanların yürekten ve samimi davranmaları en çarpıcı ayırma büyüsü özelliklerindendir. Ayırma büyüsü yapılmadan önce çok iyi düşünülmesi gerekmektedir. Tüm sonuçlar düşünülmelidir. Bundan sonra da hangi ayırma büyüsü işleminin uygulanacağı kararlaştırılmalıdır. Ayırma büyüsü yaptırıldığında, yapılan çiftler birbirinden uzaklaşmaya ve birbirlerine nefret beslemeye başlarlar. Gözle görülür çok fazla etkileri bulunmaktadır. Bu nedenle aşk büyüsü yaptırılan çiftleri direk olarak anlayabilirsiniz.

Eşimi Kendime Çekme Duası

Ayırma Büyüsü Bozma

Ayırma büyüsü bozulurken kesinlikle bir medyum hocadan yardım almanız gerekmektedir. Yapılışı zor olan bu kara büyünün, bozulması da zor ve uğraştırıcıdır. Bu nedenle evde bozulamaz. Okunan belirli dualar eşliğinde bu kuvvetli kara büyü bozulur. Genellikle ayırma büyüsünü yapan kişinin bozması, konuya daha hakim olduğu için tercih edilmektedir.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri

Birden fazla ayırma büyüsü çeşitleri vardır. Bu genellikle yaptıran kişilerin niyetine göre değişiklik göstermektedir. Uzaktan bile yapılabilen ayırma büyüleri, kullanacağınız malzemelere göre de çeşitlilik göstermektedir. Medyum hocamızla iletişime geçerek, ayırma büyüsü çeşitlerini konuşabilir, kendinize uygun ayırma büyüsünü dilerseniz hemen yaptırabilirsiniz. Medyum hocanızla yaptığınız görüşmeler gizlilik adı altında sürmektedir. O nedenle medyum veya hoca seçimi de çok önemli faktörler arasında yer alır.

Hits: 118

2 Yorum

 1. Sultan A. demiş ki:

  İyi akşamlar bende ayırma istiyorum ama eşimi beni aldattığı kadından ayırmak için istiyorum varmıdır olur mu böyle acaba kim yardımcı olur?

  12 Ekim 2020
  Yanıtla
 2. GIZLI demiş ki:

  YASIN HOCAYI COK DUYDUM DAHA ONCE CALISANLAR YAZSINLAR

  13 Ekim 2020
  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.