Çabucak Aşık Etme Duası

Sevdiğinizin size en çabuk şekilde aşık olması için veya ailede eşler arasında, sevgiliyi, muhabbeti, huzuru arttırmak için vereceğim ayet istifade edilen en kuvvetli ayetlerdendir. Bu niyetle Arabi ayın ilk perşembe yada ilk pazartesi günü, günün ilk saatlerinde yazılır ve bu yazı yağmur yada gün görmemiş kuyu suyu ile silinir ve dargın, geçimsiz olan ailelere içirilirse aralarındaki herşey düzelir sevgi ve bağ artar. Yine tekrar aşık olmasını istediğiniz kişiye içirilirse oda derhal aşık olur.

Diğer çabuk tesir eden formül ise sevdiğin kişinin seninle evlenmesi niyetine yapılır özel yapılan bu tılsım onun yıldızının eşref bir saatinde miskamber mürekkebi ile yazılarak onun yoluna gömmen yeterlidir.

Aşklarına karşılık bulamayan bir insana kendini sevdirmek istersen hatta o kimsenin sana karşı çok mütevazi ve sevecaen olmasını temin etmek amacıyla Perşembe günü oruç tutulur. Akşam olunca gecenin yarısı geçmesi beklenir ve gece yarısından sonra beyaz ve kullanılmamış bir bir ipek üzerine ‘Ya Rahmane külli şey-in ve Rahimenü” arapça yazılır ve aynı dua yazılan bu ipek üzerine 1500 defa okunarak aşık olmasını istediğin kimsenin mekanına konulur ise kısa zamanda kalbi yumuşar ve sana karşı sevecen merhametli bir kimse olur.

Eğer bir kimsenin gönül muhabbet haceti olsa karşısındaki kimsedende beklediği sevgi ve muhabbeti karşılığını alamazsa, Pazar günü muhabbete ait bir saatte şeker veya çikolata gibi yenilen bir tatlının üzerine ”Sübhaneke la-ilahe illa ente Ya Rabbe külli şey-in ve Varisehü ve Razikahü ve Rahimehü” 121 defa okuyup aşık olmasını istediğiniz kimseye yedirilirse en kısa zamanda beklediğinden daha çok sevgi ve muhabbet meydana gelir.

Bir önceki yazımız olan Aşk Duası başlıklı makalemizde aşk duası, Fotoğrafa Okunan Aşk büyüsü ve Fotoğrafa Okunan Aşk Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hits: 1266

2 Yorum

 1. medet demiş ki:

  mrb googleden girdim siteye cok guzel tarifler gordum cok sagolun

  23 Nisan 2020
  Yanıtla
  • RAFIK demiş ki:

   EVET COK GUZEL DUVALAR VAR

   19 Mayıs 2020
   Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.