Çok Sevmesi İçin Aşk Duası

Çok Sevmesi için Aşk Duası

Allah’ın Mücib ismi şerifi ismi azamdır. Mücib demek Cenabı Mevlanın kulunun dualarına cevap vermesi icabet etmesi demektir. Sevgi muhabbet aile geçimsizlikleri olan veya sevdiğinizin sizi çok sevmesi için bu ismi bol bol zikretmeye devam ettikleri takdirde dilekleri daha çabuk kabul olacak ve muratlarına daha çavuk kavuşacaklardır.

Çok Sevmesi için Aşk Duası

Eşime Aşk Büyüsü Yapmak

Aşık olarak evlenmek herkesin çok istediği bir durumdur. Sevdiğiniz insan ile hayatı paylaşmak ve güzel günler geçirmek size mutluluk verir. Ancak bu durum için öncelikle her iki tarafın da birbirini sevmesi gerekir. Ancak bazı nadir durumlarda bir taraf eşini çok severken diğer tarafın duyguları pek kuvvetli değildir. Görücü usulü evliliklerde bu duruma daha çok rastlanıyor. Bu gibi durumlar sevilmeyen kişiyi oldukça üzer. Eşi tarafından sevilmeyen ve aradığı ilgiyi bulamayan kişi karşı tarafı etkilemek ve kendine bağlamak için elinden geleni yapar ancak bazen hiçbir çaba sonuç vermez. Bu sebeple en garanti ve etkili olan yol büyü yaptırmaktır. Aşk Büyüsü, oldukça etkili bir büyüdür ve yaptırılan kişiyi uzun süre etki altında tutar. Eğer eşinize çok aşıksanız ancak beklediğiniz ilgiyi göremiyorsanız siz de aşk büyüsü yaptırarak karşı tarafı kendinize pervane edebilirsiniz.

Elbette en doğru yol Aşk Duası işlemleridir. Büyü apaçık haram bir iştir. Büyü yazıları bilgi amaçlıdır kesinlikle yapılmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sırıksıklam Aşık Etme Duası başlıklı makalemizde sırıksıklam aşık etme büyüsü, sırıksıklam aşık etme duası ve sırıksıklam aşık etmek için büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Hits: 638

6 Yorum

 1. Nezihe a.. demiş ki:

  Slm. Eşim. Çok. Soğuk. Bana. Karşı. Ben. Kendişme. Aşk. Etmek. Üçün. Ne. Yapabilirim.

  25 Nisan 2020
  Yanıtla
 2. esra-ant7 demiş ki:

  nezihe selam kardeş yasin hoca var ulaş istersen bir güçlü dualar yapıyor bir çok arkadaşımızda faydalanmış belki sana da yardımcı olabilir telefonu var sitede

  27 Nisan 2020
  Yanıtla
 3. Nezihe a.. demiş ki:

  Slm. Nerede. Esra. Yazarmsı.?

  28 Nisan 2020
  Yanıtla
 4. esra-ant7 demiş ki:

  Tabi kardeş. 05464843166 whatsaptanda yazabilirsin.

  29 Nisan 2020
  Yanıtla
 5. Filiz.İzm demiş ki:

  Merhaba Arkadaşlar, Benimle ve kocam arasında büyük bir soğukluk ve nefret girmişti.Hergün kavga etmek dışında bir şey yapmıyorduk yasin hocayı aradıktan ve uzunca konuşup dertlerime derman olduktan sonra daha sakin olmayı ve alttan almayı öğrendim. Yasin hoca ile başarabildim bunu sadece.

  9 Ağustos 2020
  Yanıtla
 6. Y.Devran demiş ki:

  Ben de hocaya başvurdum beni asla çekemeyen bir çocuğa kendimi aşık ettirebildim eski günlerimdeki gibi kısmetim de açıldı.

  20 Ekim 2020
  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.