Dil Bağı veya Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Dil Bağı veya Dil Bağlama Duası Nasıl Yapılır ?

Dil bağlama denilen yöntem aslında dilin bağlanması değildir. Kötü söz eden birine karşı onu susturma amacı veya söz geçirip ikna etmek için hazırlanan yöntemlerdir. Örnek verecek olursak; aileyi ikna etme, kötü konuşan kişiyi susturma veya eşine ya da sevdiğin birine söz dinletmek için yapılabiliyor. Bildiğiniz üzere sitemizde dualar ve diğer konularda da bir çok farklı metodlara yer verdik ve yazmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda güçlü dualar kitabımızdan dil bağlama işlemlerine yönelik örnekler vereceğim.

Düşmanlarının dillerini bağlamak isteyen bir kimse bu tılsımı XX ve gülsuyu ile yapılan bir mürekkep ile yazıp sağ kolunda taşır ise hiç bir kötü düşmanı ve istemediği insan onun hakkında kötü konuşmaya kadir olamaz. Allahın izniyle güçlü dualar her daim bizi sonuca götürmüştür sadece nasıl yapılacağını ve ne zaman olması gerektiğini iyi bilelim.

Örnek1:

Örnek2 :

Evet değerli ziyaretçiler bu yazımızda dil bağlama duası yöntemlerinden bahsettik. İlerleyen zamanlarda farklı konularda paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Eğer Profesyonel destek almak isterseniz iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hits: 743

3 Yorum

 1. Ege demiş ki:

  Ben yaptım oldu hocam Allah razı olsun sizden çok güzel

  15 Nisan 2020
  Yanıtla
 2. KERO demiş ki:

  HOCAYA MI YAPTIRDIN BUNU MU ??

  16 Nisan 2020
  Yanıtla
 3. Ege demiş ki:

  Hocam yapti hemde 9 gün

  18 Nisan 2020
  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.