En Çok Tesir Eden Aşık Etme Duası

En Çok Tesir Eden Aşık Etme Duası Formülü

Aşağıda yazılı esmalar 313 kere 7 gece okunursa hakkında okunan kimse çok büyük bir ruhi bunalıma kapılır.Uyku uyuyamaz.Okuyana ve yahut okutana karşı elinde olmayarak şiddetli bir incizab duyar.Onu görmek, ona kavuşmak ister.Okunacak esmalar:

Ya şemusa ya helyusa ya ğayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelü bi akdi nevmi fülanete binti fülanete fi mehabbeti fülanibni fülanete haysü ma kanet elvahan elvahan elvahan el acele el acele el acele es saah es saah es saah

Not : Bu tür işlemleri kendiniz yapmayınız faydadan çok zarar görürsünüz. İşinde Ehli Hocaların yapması makbuldür. Böyle işlemler için Hocamıza Ulaşabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Şevval demiş ki:

  Ne tür bir zarar görürüz hocam

  • asikedendua demiş ki:

   Duaların zararı yoktur değerli kardeşim. Buradaki tarifler bilgilendirme amaçlıdır. O nedenle benimle iletişim kurmak isterseniz numaramdan yazabilirsiniz kapsamlı bilgi veya destek almak için. 0 546 484 31 66

 2. Ercan demiş ki:

  Birisi var onu çok seviyorum oda seviyor ama bana açıklamıyor onun bana olan aşkını açıklamasını istiyorum

  • Gizemli-Kız demiş ki:

   Tanışıyorsanız yasin hoca ulaş derim. Bende çünkü arkadaşım için bir konuda danıştım kendisine onun gerçi platonikmiş olmaz dedi. Ama sen tanışıklık varsa platonik deyilse öneririm doğru hoca kendisi gerçekleri konuşuyor Allah razı olsun.

   • remziy demiş ki:

    aynendee öylee

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.