En Tesirli Aşık Etme Duaları

Sevdiğin insanın sana aşık olmasını daha çok bağlanmasını isteyen kimse Cuma gecesi, gece yarısından sonra iki rekat namaz kılıp ardından altta gelen duayı üçyüz defa okursa sevdiği kişi kendisine derin bir aşk ve muhabbetle bağlanır.

Fe-in tevellev fe-kul hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim.

Aşık olmasını istediğiniz kişi için kırk bir tane çay taşından her biri üzerine birer defa Yasini Şerif suresini okunup geceleri yakılır.

Sevdiğin kişinin ismini ve anne ismini ebcedi kebir ile hesapla, çıkan sayı kadar bu duayı oku.

Bu tılsım hem dil bağı ve hem de aşk tılsımıdır. Bu tılsımı taşıyan kişiye karşı halkın sili bağlı olduğu gibi niyetindeki kişide aşık olur.

Kırk bir adet kırmızı biber al. Her biberin içersinden 41 çekidek al ve her bir çekirdeğe bir ihlas suresi oku niyetini söyle ve yak. Aşk problemin kalmaz.

Sevdiğin kişinin sana çok sert davranıyor veya aşkına karşılık vermiyor seni sevmiyorsa özel hazırladığımız tılsımı size yazıp gönderiyoruz. Sana karşı kalbi yumuşuyor ve seni çok seviyor.

Denenmiş muhabbet ve sıcaklık tertiplerinden biriside aşağıdadır. Alttaki tılsımlar yazılır.Tavsiye edildiği şekilde uygulanırsa kısa zamanda dargınlar barışır, ayrılanlar birleşir, sevenler, aşk acısı çekenler birbirlerine kavuşurlar.

Hits: 2107

5 Yorum

 1. Filiz T. demiş ki:

  Merhabaa arkadaslar yasin hocam bana aşk bağlama vefki duası yaptı gerçekten tesii muazzam 16 günde ilk belirtileri aldım ve ilerledi. Küsen sevdiğim şimdi bana o kadar iyi ve sıcak davranoyr anlatamam yaşanır bu durum. Çevremdeki herkese tavsitye ettim hocamızı.

  • mlk-cck demiş ki:

   sn gç kalmşssın filiz bn tüm ailemlen çalstı yasin bey nrdeyse evt çk doru drst br insn

 2. menekse demiş ki:

  nomre vaami??

 3. Filiz T. demiş ki:

  Tabi var 0 546 484 31 66 yazıyor zaten

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.