Evlenmek için Yapılan Büyüler

Evlenmek için Yapılan Büyüler

Günümüzde pek çok kişi farklı amaçlar için büyü yaptırmaktadır. Fakat bu büyülerden genellikle çoğu sevdiği insana kavuşabilmek için ya da sevdiği insanı sevgilisinden ayırmak için yapılan büyülerdir. Evlenme Büyüsü de bu büyülerden biridir. Evlenme büyüsünü genellikle sevdiğine kavuşamayan kişiler yaptırmaktadır.

Evlenme Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin bir eşyasını ya da fotoğrafını getirerek büyücüye büyü yaptırtabilirsiniz. Bu evlenme büyüsü ile pek çok kişi sevdiği adama ya da kadına kavuşmuş ve evlenmişlerdir. Bu büyü için yapmanız gereken tek şey sevdiğiniz kişinin eşyası üzerine büyü yaptırtmak olacaktır. Bu şekilde kişiler büyünün etkisini daha çabuk görmektedirler. Büyü kişinin etkisi altında farkında olmadan farklı davranışlara yönelmesini sağlamaktadır. Kişi kendi iradesi dışında hareket edeceği için size karşı da ilgi duyup sevmeye başlayacaktır. Fakat bu evlenme büyüsünün de bir süresi olup tesiri geçecektir. Bu şekilde sürekli olarak büyünün etkisi geçmeye başladıkça büyüyü tazeletmeniz yeniden yaptırmanız gerekecektir.

Evlenmek için Yapılan Büyüler

Evlenme büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü olup istediğiniz kişiyi kenedinize âşık edip evlenebileceğiniz bir büyüdür. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi sevgilisinden ya da eşinden ayrılacak ve size yönelip sizinle evlenecektir. Evlenme büyüsü için daha tesirli olmasını sağlamak için büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Evlenme Büyüsü muskaya yazdırarak daha tesirli ve etkisi uzun süre sürecek bir büyü yaptırabilirsiniz. Muska üzerine yazılan büyüyü kişinin evinde görmeyeceği ve ulaşamayacağı bir yere saklamanız gerekmektedir. Eğer kişi ya da bir başkası muskayı bulur ve açar ise muska açıldığı için büyünün etkisi geçecektir. Bu yüzden olabildiğince kimsenin bulamayacağı bir yere bu büyülü muskayı saklamanız gerekmektedir. Bu muska evde durduğu sürece kişi size bağlanacak ve sizinle mutlu olacaktır. Bu şekilde evlenme büyüsü yaptırarak özellikle de muskaya yazdırarak sevdiğiniz kişiye kavuşabilir ve onunla evlenebilirsiniz.

Hits: 842

8 Yorum

 1. nebahat soylu demiş ki:

  sevdgim bende ayrildi bende internette bu hocayi buldum etkili yontemleri varmis insan ister istemez tereddut ediyor ama gercekten basarli oldugunu gordum memnun kalanlarda fazlaydi tavsiye ederim

  7 Ocak 2019
  Yanıtla
 2. Meltemcik demiş ki:

  Mrh bende yaptırmak istiyorum yorumlardan yola çıkarak bu kanıya vardım telefonda da konuştuk. Bilmiyorum nedendir sesine güvendim inandım. Şuan hazırlanıyor işlemim umarım benimde faydalı olur teşekkürle..

  9 Ocak 2019
  Yanıtla
 3. ATAKAN demiş ki:

  EN GUZELI BUYU DEGIL DUA OLARAK YAPMASI ALLAH RAZI OLSUN BEN ETKI GORDUM GORMEDIM DESEM YALAN OLUR 7 GUNDE HAZIRLADI VEFK YAPTIRDIM ONLUYMUS IYIKI DOGRU KISIYI BULDUM MAZALLAH NELER DUYUYORUZ

  13 Ocak 2019
  Yanıtla
 4. Mahmut karacac demiş ki:

  Selamun aleyküm bende yaptırıyorum hocam işiyle ilgi alakalı ne zaman arasam ulaşabiliyorum. Bazıları var ki parayı gönderene kadar herşey iyi güzel sonradan ulaşamıyoruz. Ama bu hoca öyle değil. Emeğine sağlık vesselam..

  19 Ocak 2019
  Yanıtla
 5. misafir demiş ki:

  sevindm ne guzel telefonu varmi hocanin bilen yazsin lutfen

  23 Ocak 2019
  Yanıtla
  • Sirinn demiş ki:

   Sitede varrr zatenn kardesimm

   25 Ocak 2019
   Yanıtla
  • ATAKAN demiş ki:

   05464843166 YAZIYO ZATN

   29 Ocak 2019
   Yanıtla
 6. Duam demiş ki:

  Çok uzun süreden beri Nohut duasını yapmak için işinden emin güvenilir bir hoca arıyordum. Yasin hocaya denk geldim ve iyiki güvenmişim diyorum herşeyi ayrıntılı bir şekilde öğrendim ve tek tek sırayla gerçekleştirdik.

  1 Ekim 2020
  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.