Karabiber İle Aşık Etme Duası

Karabiberle Aşık Etme Duası

Ya Bedüh ismi şerifi geceleri bin altı yüz kere mum yada karabiber gibi şeylere okunup yakılmaya devam edilirse kısa zamanda niyet edilen kimselerin derin bir aşkla birbirlerini sevdikleri görülecektir.

Karabiberle aşık etme yöntemleri birden fazladır. Bu konuyla ilgili bir çok Dualara yer verilmiştir. Aşık Etme Duası geçmiş tarihten bu güne kadar bir çok kez tercih edilmiştir. Ayrılanı getirmek veya sevgisi az olan kocayı muhabbetle bağlamak içinde çok sık yapılır.

Karabiber İle Aşık Etme Duası

Erkeği Aşık Etme Duası

Kuvvetli bir celbiye için uygulamadır. Bizzat denenmiş bir uygulamadır, herhangi bir yapılış zamanı yoktur, önerilen okuma düzeni bir hafta boyunca günde 1 defa okumaya niyet etmektir fakat genel anlamda bir hafta dolmadan hacetimiz görülmüş olabilir. (14 gün okumada ise okumadan sonra 40 gün başka bir işlem ya da okuma yapılmaması önerilir.) Etki şu şekilde olur sevgisi için okunan kişide ilk günler bir bunalım hali meydana gelir, bu iyiye işarettir, uygulamaya devam ediniz.

Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

Bir önceki yazımız olan Evini Terkedeni Geri Döndürmek İçin başlıklı makalemizde terkeden eşi geri döndürme duası, terkedeni aşık etme duası ve terkedeni geri döndüren dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Hits: 13

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.