Kaşık ile Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık ile Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü çift ağızlı büyüler arasında yer almakta olup, ayrıma işlemlerini içerdiği gibi bağlama işlemlerini de içermektedir. Kaşık büyüsü yapılışı itibari ile bazı noktalarda farklılıklar göstererek ayırma ve bağlama gibi çeşitleri içermektedir. Kaşık ile ayırma büyüsü hakkında nasıl yapılır, etkileri nelerdir, nasıl bozulur gibi pek çok detayı sizler ile paylaşacak olup, bu şekilde sizlere detaylı bilgileri vereceğiz. Kaşık ile ayırma büyüsü kara büyüler arasında yer almakta olup, en çok talep gören büyü çeşitleri arasında yer alır. Aynı zamanda bu büyü kişilerin tarihi bakımdan oldukça eski ve tesirli büyüler arasında bulunmaktadır.

Kaşık ile Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık ile ayırma büyüsü evde tek başınıza yapılacak büyüler arasında yer almaz. Bu büyü yapısı itibari ile tehlikeli büyüler arasında bulunmakta olup, medyumdan yardım alarak ya da ona yaptırmanız gerekmektedir. Kaşık ile ayırma büyüsü nasıl yapılır konusu fazlaca araştırılan konular arasında yer alır. Kaşıkla ayırma büyüsü yapılışı sırasında tahta kaşıklara ihtiyaç bulunmaktadır. Tahta kaşıkların dış kısımlarına ayırmak istediğiniz kişilerin isimlerini ve kişisel bilgileri yazılır. Bir tahta kaşığa birisinin diğerine diğer kişinin isimleri ve bilgileri yazılmalıdır. Daha sonra ise bu kaşıklar iç kısımları birbirine dönük olacak şekilde bağlanır. Bu sırada tabi ki yapılan aşamalarda tılsımlı sözcüklerin söylenmesi büyük önem arz eder. Son olarak ise bu kaşıklar toprağın altına gömülür.

Kaşık ile Ayırma Büyüsü Etkileri ve Bozulması

Kaşık büyüsü ile ayırma işlemi oldukça tesirli büyü olması nedeni ile bozulması oldukça zordur. Bunun için de zor bozulan büyüler arasında yer alır. Fakat bu büyü bozulmaz diye bir durum söz konusu değildir. Her büyü gibi zor olsa da kaşık büyüsü de hangi amaç ile yapılırsa yapılsın bozulur. Bu sırada büyü bozan dualardan yararlanabilir ve büyünün etkilerini hafifletebilirsiniz. Kaşık büyüsü ile ayırma işlemleri uygulandıktan sonra hızlı şekilde tesirini gösterir ve etkileri de oldukça güçlüdür. Azdan çoğa doğru işler ve hemen tamamen etkisini verir.

Hits: 161

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.