Sevgilinin Saçına Okunacak Dua

Sevdiğin bir kimsenin yada eşinin sana daha çok bağlanmasını, aradaki sevgi muhabbet aşk ve hasretin artmasını istiyorsan talep ettiğin kişinin saçının bir teline yirmi sekiz defa duayı muhabbete ait bir saatte güzel kokulu bir tütsü yakarak oku be kırk gün yanında taşıdıktan sonra niyetini söyleyip yak. Hakkında bu terkibi uyguladığın kişinin sana karşı, muhabbet ve aşkının arttığını görürsün.

Bir önceki yazımız olan Aşk Duası başlıklı makalemizde aşk duası, Fotoğrafa Okunan Aşk büyüsü ve Fotoğrafa Okunan Aşk Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Hits: 3578

6 Yorum

 1. isimsiz demiş ki:

  nasıl yapılır dua yazmamışsınız ama

  1 Ekim 2020
  Yanıtla
 2. Lajbon^-^33 demiş ki:

  Okunacak Aşk Duası Varmı?? Kaç Kere Bide?

  4 Ekim 2020
  Yanıtla
 3. BALA-GIZ demiş ki:

  SLM BEN YASİN HOCAYI BU SİTEDEN BULDUM. GOOGLEDEN ALDIM. ARADIM AŞK İLE KENDİME ÇEKME ÜÇÜN. GÖRÜŞTÜK ANLATTI NE YAPILACANI NASIL OLACANI KABUL ETTIM. BASLADIK DUALAR.A TAKMAM ÜÇİN MUSKA VERDİ Bİ DENE OKUNACAK DUA. YATSI EZANDAN SONRA HALEN OKUYOM BITINCE HABER ETCEM. DAHA YENI BASLADIM. ÜNŞALLAH İSTERM BENİM DE OLMASINI GÜVENEYRİM. HOCAMA ARAYINCA AÇİYOR YAZINCA CEVAP ALIYOM YANİ DÜRÜSTTÜR.

  15 Ekim 2020
  Yanıtla
 4. antalyalee demiş ki:

  siz ne yaptrdnz

  15 Ekim 2020
  Yanıtla
  • BALA-GIZ demiş ki:

   VEKIF TAKIYREM. OKUYAM. YATSIDAN SONRA DUASI ALKÖL YASAKDIR. ABDESTIME DIKKAT EDIYORUM.

   15 Ekim 2020
   Yanıtla
 5. Alim&Ahmedim demiş ki:

  Kocam benden ayrılmak istemiyor ben bıktım ondan soğutma duası gerçekleştirdik yasin hoca ile çok mutluyum. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiyemm

  17 Ekim 2020
  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.