Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Aşk büyüleri yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık göstermektedirler ve her aşk büyüsünün etkisi kişi üzerinde farklı olmaktadır. Bu yüzden büyünün yapım şekline göre büyünün gücü farklılık gösterir. Şirinlik büyüsü güçlü etkileri olan bir aşk büyüsüdür. Şirinlik büyüsü ile aşık etme için medyuma gittiğinizde medyum kişiye ait olan herhangi bir eşya üzerine bu büyüyü yapacaktır. Kişinin eşyası üzerine yapılan bir büyü olduğu için gücü de büyük olacaktır. Bu büyülü eşyanın tekrar kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyülü eşya kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar gücü büyük olacaktır. Bu şekilde şirinlik büyüsü tamamlanır ve kişi üzerinde etkileri görülecektir. Bu büyü ile rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de kısa zaman da size karşı hisler beslemesini sağlayacaksınızdır.

Şirinlik Büyüsü Kişi Üzerindeki Tesiri

Şirinlik büyüsü yapıldıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girmeye başlar ve sürekli olarak artık sizi düşünecektir. Özellikle büyü kişini evinde olduğu için kişi her eve girdiğinde siz aklına geleceksinizdir. Bu şekilde büyü kişin duygularını ve davranışlarını değiştirmeye başlar. Kişi kısa zaman içerisinde size karşı hisler beslemeye başlayacaktır ve kısa sürede bu duygularını size açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Şirinlik büyüsü ile aşık etme yöntemi güçlü bir yöntem olsa da dinimizce büyü yapmak çok büyük günahtır. Bu yüzden sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaşamaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler dinimizce mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden sizlere kesinlikle büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz.

Büyünün Tesir Etme Süresi

Şirinlik büyüsü güçlü bir büyü olduğundan dolayı kısa sürede etkisi görülür ve uzun süreli olarak bu etki sürecektir. Şirinlik büyüsü ile aşık etme tesir süresi yeniletildiği sürece kişi üzerinde kalıcı olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini arada sırada kontrol etmeli ve bu süre bitmeden önce mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz. Büyü gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yapılarak yeniletilmelidir. Bu şekilde büyünün etkisi altındaki kişi de sizi sevmeye devam edecektir.

Hits: 461

5 Yorum

 1. Fisun demiş ki:

  Bende. şirinlik. için. dua. yptırmak. istiyorm. kim. yardmci. eder. bna. acep.

  22 Mayıs 2020
  Yanıtla
 2. Misafirperver demiş ki:

  Slm benim arkadaşım şirinlik kısmet açma Vefki yaptırmış yasin hoca’ya memnun da kalmış. Benim sorunu bu değil ama eşimle ilgili. Bayramdan sonra iletişim geçeceğim. Coronasız Günler dilerim..

  23 Mayıs 2020
  Yanıtla
 3. kiki^* demiş ki:

  numr vami

  23 Mayıs 2020
  Yanıtla
 4. Misafirperver demiş ki:

  05464843166

  24 Mayıs 2020
  Yanıtla
 5. nurten demiş ki:

  selamlar yasin homa celb yaptırdım bende onun okumalrı daha etkili olduğu için birde ben alkol kullanıyorum sağolsun yasin hocam herşeyi en iyi şekilde yaptı sevdiğim kız engelimi kaldırdı şimdilik 11 gün oldu başlayalı yazmak istiyom ama hocam bekleyelim o yazsın dediği için bekliom. inşallah yazacakta hissediyom. allah razı olsun hocam bin kere

  19 Haziran 2020
  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.