Terkeden Geri Dönsün

Terkeden Geri Dönsün

Temiz elbiseler giyilip abdest al. Ve kıbleye karşı dönük olarak baglaç kur. Avucunun içine beyaz temiz bir kağıt al ve avuc için büyüklüğünde olsun duayı bu kağıda oku.

Bismillahirrahmanirrahıym
Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti ……. ibni …… fi kalbin ….. binti …… bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete …… ibni ….. fi kalbin …… binti ….. bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete …… ibni …… fi kalbin …… binti …… allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah….

Noktalı yerle siz ve anne adınız, istediğiniz kişi ve anne adı gelecek. İlk yere istediğiniz kişinin adı ”kalbi” den sonra sizin adınız.

Okuduğun kağıdı katlayıp bir cevşen içine koy ve boynunda taşı. Ertesi gün tekrar okunacak olursa yine bu kağıda oku.

Bir önceki yazımız olan Sürekli Sevmesi İçin başlıklı makalemizde aşkın azalmaması için dua, sevdiğimi kaybetmek istemiyorum ve sevdiğini kaybetmeme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Hits: 2684

2 Yorum

 1. makbule-van demiş ki:

  eşim beni aldattığını öğrendim hme iş yerinde çalıştırdığı bayanla meğerse yıllardır ilişkisi varmış beni kandırmış duyunca deliye döndüm sonra resmen bir dedefktif gibi peşlerine düştüm takip ettim yakaladım onları ama beni görmediler ah çocuklarım olmasaydı biliyordum yapacağmı ama sora düşündüm dedim kocamı niye yar edim el kadınıa araştırdım çok hemde günlerce belki malum herkese güven olmuyor ama ismi de kendi de mübarek yasin hocamı buldum iyi ki de ilk onu tanıdım onla çalıştık hiç pişman olmadı ve kocam şimdi bana öyle balıki anlatamam tüm sıkıntılarımız çözüldü sanki afedersiniz üzerimden okuz kalkti artık mutluyuz bana bali kocam var eminim de cok sağol yasin hocam

  18 Ekim 2020
  Yanıtla
 2. ali sürcan demiş ki:

  gerçek hoca arıyom varmı önerisi olanacep

  19 Ekim 2020
  Yanıtla

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.